ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13846243
*
nr 1384 6243
Spegel
nutida, 161x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 mars 2021
kl 18:57:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/3 00:07:45
1
100 kr
14/3 17:18:10
2
300 kr
15/3 11:43:07
3
350 kr
15/3 17:10:29
3
400 kr
15/3 18:44:34
4
400 kr
15/3 18:44:34
3
400 kr (Budbetjänt)
15/3 18:45:01
4
450 kr
15/3 18:49:51
3
500 kr
15/3 18:50:35
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1384 6243
Spegel
nutida, 161x70cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/3 00:07:45 | 1 | 100 kr |
14/3 17:18:10 | 2 | 300 kr |
15/3 11:43:07 | 3 | 350 kr |
15/3 17:10:29 | 3 | 400 kr |
15/3 18:44:34 | 4 | 400 kr |
15/3 18:44:34 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
15/3 18:45:01 | 4 | 450 kr |
15/3 18:49:51 | 3 | 500 kr |
15/3 18:50:35 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27